Obchodní podmínky

Důležitá telefonní čísla

Domácí řád

 1. Kouření je v celé budově zakázáno. V případě, že budete kouřit, spustí se varovný signál kouře. Náklady spojené s příjezdem hasičů budou na Váš účet. 
 2. Při odchodu z budovy musíte zapnout alarm.
 3. Domácí zvířata nejsou povolena. 
 4. Půda není k dispozici nájemníkům. 
 5. Šonov je klidná obec. Berte na to ohled. 
 6. Pokud dojde k poškození vybavení nebo částí rekreačního objektu Vaším zaviněním, musíte to ihned nahlásit správci. Náklady budou na Váš účet. 
 7. Není dovoleno prát zde povlečení nebo ručníky. 
 8. Nastavení TV nesmíte měnit. 
 9. Při odjezdu musí být budova zanechána v uklizeném stavu. To znamená, že lednice bude prázdná a nádobí umyto. Po Vašem odjezdu bude proveden úklid celé budovy.

Informace

 1. Jednou za týden v sobotu po dvanácté hodině bude proveden úklid budovy a převlečeny postele a vyměněny ručníky. 
 2. Můžete používat pračku a susšičku v prádelně. Pokud jsou přítomni obyvatelé druhého domu, pak je užívání prádelny společné. Prací prášek je k dispozici. 
 3. V domě se nacházejí 3 připojení na internet, která můžete používat. Z důvodu nedostatečné infrastruktury v České republice používáme internet přes satelit. To znamená, že můžeme stahovat a odesílat limitovaný objem dat měsíčně. Musíte na to brát ohled. To znamená, že můžete prohlížet internetové stránky a odesílat e-maily a chattovat. Avšak nesmíte nikdy stahovat soubory nebo se dívat na filmy a dělat na internet jiné záležitosti, pro které je zapotřebí stahování a odesílání velkého objemu dat. Internetový kabel se nachází ve skříni na TV.

Alarm

Fungování alarmu

 • Před zapnutím alarmu musíte zavřít všechna okna a dveře (včetně vchodových dveří) v domě. Následně můžete zadat Váš kód a stisknout tlačítko ARM. Poté musíte do 30 sekund opustit objekt a zamknout dveře. Alarm je nyní spuštěn. 
 • Při návratu můžete alarm vypnout zadáním Vašeho kódu a následným stisknutím tlačítka DISARM. Alarm je nyní vypnut.
 1. Při odchodu z domu musíte alarm zapnout kvůli pojištění. 
 2. V případě přepadení můžete spustit alarm souběžným stisknutím čísel 1 a 3. Pak přijede bezpečnostní služba.

TV

Veřejná doprava